Nieuwsarchief

Aanrijding motor met auto Flevoweg Kampen

Een motorrijder is zaterdagmiddag achterop een auto gereden op de Flevoweg bij Kampen. Het ongeval gebeurde omstreeks tien over half twee ter hoogte van de kruising met de Schansweg. Door nog onbekende oorzaak botste de motorrijder op de auto. De bestuurster van de auto hield nekklachten over aan het ongeval en is door ambulancepersoneel meegenomen naar het ziekenhuis voor verder onderzoek.

De Verkeers Ongevallen Analyse dienst is ter plaatse geweest om onderzoek te doen naar het ongeval. De motorrijder bleef ongedeerd. Bergingsbedrijf Leerentveld is ter plaatse gekomen om de motor en auto af te voeren.
Locatie Reageren 1.576x

In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Het nieuws via mijn Telegram kanaal: StefanVerkerkNieuws

Reageren

Naam:
Emailadres:
Jouw reactie:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties.
Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag
 
Verstuur reactie

Meer recent nieuws uit Kampen:

Drie gewonden bij frontale aanrijding op de N50 bij Kampen
Vogel vliegt tegen hoogspanningsmast in Kampen: flinke knallen vastgelegd op dashcam
Vrachtwagen rijdt in op file op de N50 bij Kampen: flinke schade en gewonde(n)
Het weer in Wezep
Bewolkt 16,6°C
WZW 9,7km/h
0,0mm
Weerstation Wezep
Steun mijn werk
In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?

Lees meer en doneer