Nieuwsarchief –
Een man is met onder andere een hoofdwond per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Een andere persoon heeft mogelijk armklachten overgehouden. Wat er precies is gebeurd is onbekend: op de locatie was enkel nog een helm te zien, verder was er geen brommer of motor aanwezig.
Twee gewonden bij ongeval Genuakade Kampen
Twee personen zijn donderdagmiddag gewond geraakt bij een mogelijk ongeval. Omstreeks tien over twee kwam er een melding binnen van een ongeval op de Genuakade bij Wärtsilä in Kampen. Ter plaatse lagen twee personen gewond op de grond.Een man is met onder andere een hoofdwond per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Een andere persoon heeft mogelijk armklachten overgehouden. Wat er precies is gebeurd is onbekend: op de locatie was enkel nog een helm te zien, verder was er geen brommer of motor aanwezig.

In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Het nieuws via mijn Telegram kanaal: StefanVerkerkNieuws
Reageren
Naam: | |
Emailadres: | |
Jouw reactie: | |
Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. |
|
Wat is het alarmnummer? Anti-spam vraag |
|
Meer recent nieuws uit Kampen:

Stefan Verkerk | |
info@stefanverkerk.nl | |
06 - 43 58 95 37 | |
@Stefanuzz | |
StefanVerkerkNieuws | |
StefanVerkerkNL | |
KvK: 08226541 |
Steun mijn werk
In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees meer en doneer