Nieuwsarchief

Chaos op en rond knooppunt Hattemerbroek door ijzel

Het was woensdagochtend chaos op en rond knooppunt Hattemerbroek. Door de extreme gladheid gebeurden er diverse ongevallen op de A28 en de A50 bij knooppunt Hattemerbroek. In de vroege ochtenduren zijn er tenminste twee ongevallen gebeurd op de A28 vanaf Zwolle-Zuid richting het knooppunt. Beide incidenten leken relatief mee te vallen, de hulpdiensten waren al weer snel vertrokken. Omstreeks zeven uur raakte een vrachtwagen van de weg op het knooppunt. De vrachtwagen kwam in de vangrail terecht en moest geborgen worden door bergingsbedrijf Stouwdam. De rijbaan vanaf de A50 vanaf Hattem richting de N50 naar Kampen werd afgesloten voor het verkeer.

Rijkswaterstaat adviseerde weggebruikers om om te rijden via afslag Zwolle-Zuid, omdat de verbindingsboog Zwolle richting Kampen nog wel open was. In de bocht van de A50 vanaf Hattem naar de A28 richting Zwolle vlogen vervolgens tenminste drie voertuigen uit de bocht. Een daarvan heeft een lantaarnpaal geraakt.

In de file die ontstaan was door het ongeval in de verbindingsboog botsten vervolgens nog eens twee voertuigen op elkaar. Hier bleef het enkel bij blikschade. Voor zover bekend zijn bij geen van de ongevallen gewonden gevallen.


Locatie Reageren 3.144x

In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Het nieuws via mijn Telegram kanaal: StefanVerkerkNieuws

Reageren

Naam:
Emailadres:
Jouw reactie:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties.
Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag
 
Verstuur reactie

Meer recent nieuws uit Hattemerbroek:

Auto's botsen in file op A28 afslag Wezep vanwege gedeeltelijke afsluiting knooppunt Hattermerbroek
Vrachtwagen schaart en knalt door middenberm A28 knooppunt Hattemerbroek
Auto vliegt in brand op de Elburgerweg bij Hattemerbroek
Het weer in Wezep
Bewolkt 17,2°C
ZZW 3,2km/h
0,0mm
Weerstation Wezep
Steun mijn werk
In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?

Lees meer en doneer