Nieuwsarchief

Een update over mijn fotografie en deze website (augustus 2026)

Sinds januari 2025 ben ik zo goed als volledig gestopt met incidentenfotografie. Dat heeft de afgelopen anderhalf jaar veel reacties opgeleverd en aangezien het inmiddels alweer enige tijd geleden is dat ik iets op deze website heb gezet, leek het mij vandaag na het grote ongeval op de A28 bij Wezep en de daarbij hoge bezoekersaantallen een geschikt moment om even een update te plaatsen.

Enkele weken na de geboorte van ons tweede zoontje heb ik in januari 2025 de keuze gemaakt om een punt te zetten achter mijn incidentenfotografie. Enerzijds om het gezinsleven voorrang te geven, maar ook om mij tegelijkertijd beter te kunnen focussen op mijn opdrachten in de bouw, infra en andere zakelijke fotografie. Na ongeveer 17 jaar incidentenfotografie was het een mooi moment om ermee te stoppen. Uiteraard ga ik nog dagelijks met mijn camera's op pad voor een groot aantal opdrachtgevers, maar dan niet meer in de incidentenfotografie. De omzet die ik niet meer heb vanuit incidentenfotografie heb ik inmiddels volledig kunnen aanvullen met opdrachtenwerk, wat veel meer rust geeft, omdat bijna al die opdrachten vooraf gepland zijn.

Deze website - StefanVerkerk.nl - stond al enige tijd op de nominatie om vernieuwd te worden. Ik ben inmiddels zover dat deze nieuwe portfoliowebsite technisch zo goed als af is en enkel nog gevuld hoeft te worden met fotomateriaal. Ook mijn andere domein Bouwfotograaf.nl gaat binnenkort vernieuwd worden. Met de vernieuwing van beide websites gaat het nieuwsarchief dat ik op deze website heb staan voorlopig ook offline. Dit omdat het vernieuwen van de programmeercode om dit alles betrouwbaar en modern weer te geven veel werk kost en die tijd stop ik momenteel liever in andere zaken.

Over enkele weken gaat deze website dus volledig vernieuwd online komen. Het enige onderdeel dat op de nieuwe website terugkomt, is de pagina van mijn weerstation. De andere onderdelen van deze website, zoals het nieuwsarchief, fotoarchief en de P2000-meldingen, zullen t.z.t. dan niet meer beschikbaar zijn. Ik weet dat veel bezoekers nog dagelijks naar de P2000-meldingen kijken op mijn website, maar om eventuele privacygevoelige meldingen niet meer automatisch te laten plaatsen op deze website, gaat deze pagina op mijn website vervallen. Een goed alternatief vind ik persoonlijk P2Kflex.

Hopelijk geeft deze update weer wat inzicht in mijn werk. Ik sluit zeker niet uit dat ik heel af en toe nog eens bij een klein of groot incident aanwezig zal zijn, maar dat zal zich vooral blijven toespitsen op incidenten op en rond het spoor door heel Nederland of (bij hoge uitzondering) op de hoofdwegen zoals de A28, A50 of N50 hier in de regio.

Mocht je nog vragen hebben, stuur gerust een e-mail via het contactformulier!

Groet,
Stefan


Foto: op de bouw bij de Zuidwestboog Meteren, augustus 2026
 
Reageren 248x

In 2025 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2026 ook op jouw steun rekenen?
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Het nieuws via mijn Telegram kanaal: StefanVerkerkNieuws

Reageren

Naam:
Emailadres:
Jouw reactie:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties.
Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag
 
Verstuur reactie

Meer recent nieuws uit Over Mijn Werk:

Het weer in Wezep
Bewolkt 15,8°C
O 3,2km/h
0,0mm
Weerstation Wezep
Steun mijn werk
In 2025 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2026 ook op jouw steun rekenen?

Lees meer en doneer