Nieuwsarchief

De brandweer in Kampen

Het zijn nog steeds rustige weken in Wezep. Er gebeurd vrijwel niets en dus is het qua nieuwsvoorziening op mijn site wat opgedroogd. Afgelopen zondag was ik echter in Kampen om samen met oud-klasgenoot Lars een rondje te gaan maken door Kampen en IJsselmuiden. Voor de website 112Kampen.nl (waar ik technisch beheerder van ben) moesten we nog foto's maken van de kazernes en basissen van de hulpdiensten. Deze foto's waren nodig ter illustratie op de hulpverleningsdiensten-pagina.

Even later zijn we samen met Tom en Jeroen nog eventjes naar de brandweerkazerne van Kampen gegaan. Tom is op dit moment 14 jaar en zit bij de Jeugdbrandweer van Kampen. Zijn vader is als brandweerman de aanstichter van het 'brandweervirus' in huize Van der Weerd. Ondanks dat de gemiddelde leeftijd van de 112Kampen-'crew' rond de 18 jaar ligt, is Tom bij ons als jonge knaap een zeer gewaardeerd lid van ons team. Vaak was het voor ons onmogelijk om makkelijk aan onze informatie te komen, maar met een vader die bij de brandweer zit is het soms nét iets makkelijker.

Maar daar waar deuren voor andere gesloten blijven, werd de deur van de kazerne voor Tom en ons gewoon open gezet. Voor ons een mooie kans om alle voertuigen in de kazerne op de foto te zetten voor de voertuigenpagina op de site. Daarnaast maakte ik ook nog wat 'stockfoto's' die makkelijk te gebruiken zijn, als de fotografen in Kampen eens niet aanwezig zijn bij een incident.


 
Locatie 1 reactie 3.993x

Reactie (1)

Susanne van der WeerdDonderdag 11 februari 2010 – 13:50
Mooi geschreven.....(moeder van Tom)


100 donaties in 2020, waarvoor dank! Kan ik in 2021 ook op jouw steun rekenen?
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Het nieuws via mijn Telegram kanaal: StefanVerkerkNieuws

Reageren

Naam:
Emailadres:
Jouw reactie:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties.
Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag
 
Verstuur reactie

Meer recent nieuws uit Kampen:

Vier aanhoudingen, vuurwapen en kapmes gevonden na achtervolging eindigend in Kampen
Trappen storten naar beneden in pand Oudestraat Kampen
Motorrijder gewond bij ongeval Haatlanderdijk Kampen
Het weer in Wezep
Bewolkt 12,6°C
N 3,2km/h
0,0mm
Weerstation Wezep
Steun mijn werk
100 donaties in 2020, waarvoor dank! Kan ik in 2021 ook op jouw steun rekenen?

Lees meer en doneer

@Stefanuzz
@dicktimmerman Het komt wel dichtbij zo hè?
Maandag 10 mei 2021 - 20:59
Momenteel een brand in een oude sporthal in Zwolle. Brandweer schaalt op naar zeer grote brand. Ik ben op dit moment niet in de regio in verband met een fotoklus, er verschijnt ondertussen al beeld op Twitter. Flinke rookontwikkeling. https://t.co/vNGqXBfokR
Maandag 10 mei 2021 - 20:46
[Brandweer 20:19.19] P 1 BON-01 (Middel BR) BR sport Stilo Sporthal Van Wevelinkhovenstraat Zwolle 041190 066763 041860
Maandag 10 mei 2021 - 20:19
@AndreSomers @djidee @tmobile_webcare @danielverlaan @brenno De meeste spamfilters pakken gespoofte mails er wel uit. DKIM, SPF, DMARC etc. zijn allemaal van die dingen die je tegenwoordig moet fixen om niet als spam gezien te worden.
Maandag 10 mei 2021 - 11:03
@djidee @tmobile_webcare @danielverlaan @brenno .ml is al gelijk een hele grote rode vlag.
Maandag 10 mei 2021 - 10:27
Op de Zuiderzeestraatweg bij Oldebroek is een trekker gekanteld. De bestuurder reed richting Oldebroek toen een wiel afbrak tussen de Verlengde Looweg en de Vierhuizenweg. De trekkerbestuurder is gewond per ambulance naar het ziekenhuis overgebracht. https://t.co/edeHQB4GBT
Maandag 10 mei 2021 - 08:48
[Brandweer 07:54.47] P 1 BON-17 HV weg letsel N308 - Zuiderzeestraatweg Oldebroek 066591 066742
Maandag 10 mei 2021 - 07:54
[Politie 07:54.18] Aanrijding Letsel N308 - Zuiderzeestraatweg Oldebroek
Maandag 10 mei 2021 - 07:54
@Laurens_Bosch Blikseminslag misschien?
Zondag 09 mei 2021 - 22:43