Nieuwsarchief –
De politie is een onderzoek gestart naar het incident. Het Team Forensische Opsporing is ter plaatse gekomen om in de chalet sporenonderzoek te doen. Ook is er een buurtonderzoek opgestart op de camping. Daarbij is gebruik gemaakt van een tolk, omdat er veel arbeidsmigranten op de camping zitten.
Steekpartij op camping De Heidehoek in Wezep
Bij een steekpartij op camping De Heidehoek in Wezep is vrijdagochtend een 33-jarige man uit Polen lichtgewond geraakt. De politie heeft drie personen aangehouden, zij zijn aangehouden voor verhoor. De steekpartij vond rond kwart over zeven plaats op de camping. Vanwege nog onbekende redenen is een persoon in een chalet neergestoken. De man is vervolgens opgevangen door een andere persoon buiten, waarna de hulpdiensten zijn gealarmeerd. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis gebracht voor verdere behandeling. Daarna kon hij naar het politiebureau om een verklaring af te leggen. De drie aangehouden Polen van 30, 31 en 36 jaar zitten nog op het politiebureau voor verhoor.De politie is een onderzoek gestart naar het incident. Het Team Forensische Opsporing is ter plaatse gekomen om in de chalet sporenonderzoek te doen. Ook is er een buurtonderzoek opgestart op de camping. Daarbij is gebruik gemaakt van een tolk, omdat er veel arbeidsmigranten op de camping zitten.
In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Het nieuws via mijn Telegram kanaal: StefanVerkerkNieuws
Reageren
Naam: | |
Emailadres: | |
Jouw reactie: | |
Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. |
|
Wat is het alarmnummer? Anti-spam vraag |
|
Meer recent nieuws uit Wezep:
Stefan Verkerk | |
info@stefanverkerk.nl | |
06 - 43 58 95 37 | |
@Stefanuzz | |
StefanVerkerkNieuws | |
StefanVerkerkNL | |
KvK: 08226541 |
Steun mijn werk
In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees meer en doneer