Nieuwsarchief –
De twee hadden al een langslepend conflict. De 33-jarige kwam rond 11:00 uur verhaal halen bij de 29-jarige (bewoner van de Palestrinalaan). Dat leidde op straat tot een handgemeen waarbij o.a. een stok en een mes werden gebruikt. De 33-jarige liep een forse snijwond aan zijn gezicht op. De politie heeft op het plaats incident een onderzoek gestart. Daarna is de brandweer opgeroepen omdat er een grote plas bloed lag. De omgeving is door de brandweer schoongespoten. Beide betrokkenen zijn ingesloten voor verder onderzoek.
Twee gewonden bij vechtpartij Palestrinalaan Zwolle
In Zwolle zijn vrijdag aan het einde van de ochtend twee mannen van 29 en 33 jaar uit Zwolle gewond geraakt bij een vechtpartij. De vechtpartij vond buiten plaats bij een flat aan de Palestrinalaan in de Zwolse wijk Holtenbroek. Volgens de politie zijn er steekwapens gebruikt bij de vechtpartij. Er zijn meerdere ambulances ter plaatse geweest. Beide slachtoffers zouden voor behandeling mee zijn genomen naar het ziekenhuis.De twee hadden al een langslepend conflict. De 33-jarige kwam rond 11:00 uur verhaal halen bij de 29-jarige (bewoner van de Palestrinalaan). Dat leidde op straat tot een handgemeen waarbij o.a. een stok en een mes werden gebruikt. De 33-jarige liep een forse snijwond aan zijn gezicht op. De politie heeft op het plaats incident een onderzoek gestart. Daarna is de brandweer opgeroepen omdat er een grote plas bloed lag. De omgeving is door de brandweer schoongespoten. Beide betrokkenen zijn ingesloten voor verder onderzoek.

In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Het nieuws via mijn Telegram kanaal: StefanVerkerkNieuws
Reageren
Naam: | |
Emailadres: | |
Jouw reactie: | |
Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. |
|
Wat is het alarmnummer? Anti-spam vraag |
|
Meer recent nieuws uit Zwolle:

Stefan Verkerk | |
info@stefanverkerk.nl | |
06 - 43 58 95 37 | |
@Stefanuzz | |
StefanVerkerkNieuws | |
StefanVerkerkNL | |
KvK: 08226541 |
Steun mijn werk
In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees meer en doneer