Nieuwsarchief

Twee gewonden bij aanrijding op Oldeneelallee Zwolle

Bij een aanrijding op de Oldeneelallee in Zwolle zijn zaterdagavond twee personen gewond geraakt. Het ongeval gebeurde omstreeks vijf voor half elf op de kruising van de Oldeneelallee met de Marsweg. Het ongeval gebeurde nadat een motorrijder in botsing is gekomen met een scooterrijder op de kruising. Hoe het ongeval exact is gebeurd, werd onderzocht door de Verkeers Ongevallen Analyse dienst van de politie.

Beide slachtoffers zijn met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht. Een van de twee slachtoffers was er slecht aan toe, hij is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. De brandweer van Zwolle is ter plaatse gekomen om assistentie te verlenen bij het ongeval.

Vanwege het ongeval is de Oldeneelallee enige tijd afgesloten geweest. Verkeer kon omrijden via de omliggende wegen.


Locatie Reageren 2.542x

In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Het nieuws via mijn Telegram kanaal: StefanVerkerkNieuws

Reageren

Naam:
Emailadres:
Jouw reactie:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties.
Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag
 
Verstuur reactie

Meer recent nieuws uit Zwolle:

Fietser zwaargewond bij aanrijding met auto op de Schuurmanstraat in Zwolle
Overleden vrouw (67 jaar) aangetroffen op parkeerplaats in Zwolle, politie start groot onderzoek
Meerdere gewonden bij ongeval op de afrit van de A28 bij Zwolle Zuid
Het weer in Wezep
Bewolkt 15,8°C
Z 4,7km/h
0,0mm
Weerstation Wezep
Steun mijn werk
In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?

Lees meer en doneer