Nieuwsarchief –
Volgens de melding van Burgernet was de man lichtgetint, droeg een blauwe jas en een lichte spijkerbroek. Verder droeg hij een zwarte muts en sjaal met licht blauwe gymschoenen. Wie meer tips heeft kan de politie bellen via 0900-8844 of anoniem voor 0800-7000.
Gewapende overval op bedrijf in Zwolle
Bij een bedrijf aan de Simon Stevinweg in Zwolle is donderdagavond een overval gepleegd. Omstreeks kwart voor negen stapte een gewapende man het bedrijf binnen. Na de overval is de man te voet gevlucht. De politie kon de man niet direct oppakken. Er is een politiehond ingezet om te zoeken naar sporen.Volgens de melding van Burgernet was de man lichtgetint, droeg een blauwe jas en een lichte spijkerbroek. Verder droeg hij een zwarte muts en sjaal met licht blauwe gymschoenen. Wie meer tips heeft kan de politie bellen via 0900-8844 of anoniem voor 0800-7000.

In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Het nieuws via mijn Telegram kanaal: StefanVerkerkNieuws
Reageren
Naam: | |
Emailadres: | |
Jouw reactie: | |
Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. |
|
Wat is het alarmnummer? Anti-spam vraag |
|
Meer recent nieuws uit Zwolle:

Stefan Verkerk | |
info@stefanverkerk.nl | |
06 - 43 58 95 37 | |
@Stefanuzz | |
StefanVerkerkNieuws | |
StefanVerkerkNL | |
KvK: 08226541 |
Steun mijn werk
In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees meer en doneer