Nieuwsarchief –
Niet alleen het verkeer op de Eperweg ondervind hinder van de werkzaamheden, ook het verkeer op de A28 heeft de komende maanden te maken met wegversmallingen. Binnenkort zal al het verkeer over de A28 in beide richtingen over één viaductdeel rijden, in plaats van waar het nu nog over twee aparte viaductdelen rijdt. Om dit voor elkaar te krijgen, worden de rijstroken wat smaller en ontbreekt in beide richtingen de vluchtstrook. De maximale snelheid is ook aangepast naar 70km/h.
Meer informatie over de afsluitingen en de werkzaamheden is te vinden op de website van Provincie Gelderland.
Eperweg bij 't Harde dicht vanwege werkzaamheden bij A28
De Eperweg op 't Harde is vrijdagavond dicht gegaan in beide richtingen voor geplande werkzaamheden bij de afrit van de A28. Ter hoogte van het viaduct wordt dit weekend de asfaltlaag verwijderd, waarna de ondergrond kan worden verlaagd. Dit is nodig voor de realisatie van het nieuwe viaduct. De komende maanden wordt er hard gewerkt aan het volledig vernieuwen van het viaduct waar de A28 overheen gaat. Dit is nodig zodat de onderdoorgang voor de Eperweg verbreed kan worden.Niet alleen het verkeer op de Eperweg ondervind hinder van de werkzaamheden, ook het verkeer op de A28 heeft de komende maanden te maken met wegversmallingen. Binnenkort zal al het verkeer over de A28 in beide richtingen over één viaductdeel rijden, in plaats van waar het nu nog over twee aparte viaductdelen rijdt. Om dit voor elkaar te krijgen, worden de rijstroken wat smaller en ontbreekt in beide richtingen de vluchtstrook. De maximale snelheid is ook aangepast naar 70km/h.
Meer informatie over de afsluitingen en de werkzaamheden is te vinden op de website van Provincie Gelderland.

In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Het nieuws via mijn Telegram kanaal: StefanVerkerkNieuws
Reageren
Naam: | |
Emailadres: | |
Jouw reactie: | |
Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties. |
|
Wat is het alarmnummer? Anti-spam vraag |
|
Meer recent nieuws van op 't Harde:

Stefan Verkerk | |
info@stefanverkerk.nl | |
06 - 43 58 95 37 | |
@Stefanuzz | |
StefanVerkerkNieuws | |
StefanVerkerkNL | |
KvK: 08226541 |
Steun mijn werk
In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees meer en doneer