Nieuwsarchief

Zoekactie in berm met speurhonden en metaaldetectoren langs de N337 Wijheseweg bij Zwolle

De politie heeft donderdagmiddag 12 mei onderzoek gedaan in de berm van de N337 Wijheseweg bij Zwolle. De politie maakte daarbij gebruik van speurhonden en metaaldetectoren. Vermoedelijk was de politie op zoek naar een telefoon. De weg werd voor de zoekacties twee keer voor een korte tijd volledig afgesloten. Bij het derde zoekmoment bleef één rijstrook afgesloten en moest het verkeer om en om langs het onderzoek.

Mogelijk heeft het onderzoek te maken met de dubbele liquidatie bij de McDonald's in Zwolle Noord dat eind maart plaatsvond. De vermeende schutter die zich later die avond meldde bij de politie is mogelijk vanuit Zwolle naar het politiebureau in Deventer gereden en is daarbij mogelijk via deze route naar Deventer gereden. De politie kon in verband met het lopende onderzoek geen reden geven van de zoekactie en kon dus ook noch bevestigen noch ontkrachten dat het te maken heeft met de eerder genoemde zaak.


Locatie Reageren 1.138x

In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?
Lees waarom donaties belangrijk voor mij zijn
Het nieuws via mijn Telegram kanaal: StefanVerkerkNieuws

Reageren

Naam:
Emailadres:
Jouw reactie:

Ingestuurde reacties worden voor publicatie op deze website gemodereerd. Reacties kunnen zonder opgaaf van reden worden geweigerd als deze als kwetsend kunnen worden ervaren, als het taalgebruik slecht is, indien de reacties reclame of privacygevoelige informatie bevatten of als de reacties niet aansluiten bij het onderwerp van het nieuwsartikel. Email adressen worden niet getoond bij de reacties.
Wat is het alarmnummer?
Anti-spam vraag
 
Verstuur reactie

Meer recent nieuws uit Zwolle:

Fietser zwaargewond bij aanrijding met auto op de Schuurmanstraat in Zwolle
Overleden vrouw (67 jaar) aangetroffen op parkeerplaats in Zwolle, politie start groot onderzoek
Meerdere gewonden bij ongeval op de afrit van de A28 bij Zwolle Zuid
Het weer in Wezep
Bewolkt 12,2°C
Z 0,0km/h
0,0mm
Weerstation Wezep
Steun mijn werk
In 2024 hebben veel mensen mij gesteund met een donatie. Kan ik in 2025 ook op jouw steun rekenen?

Lees meer en doneer